סטודיו מולטימדיה סטודיו מולטימדיה סטודיו מולטימדיה סטודיו מולטימדיה סטודיו מולטימדיה עמית לוי

קידום ושיווק באמצעות וידאו

איך משפרים נוכחות באינטרנט באמצעות וידאו

שיווק בוידאו הוא כלי בעל חשיבות עצומה לכם כבעלי עסק.
מעבר לעובדה כי הלקוחות נחשפים אליכם בצורה חיה ו"נושמת" מאין כמוה, אתם גם מדברים באמצעות הוידאו במדיה ההופכת יותר ויותר מתבקשת ברשת האינטרנט, קהל הלקוחות שלכם מחפש את המידע עליכם במדיה זו ומנועי החיפוש של אתרי שיתוף וידאו, דוגמת יוטיוב, עוזרים בהפצתה של מדיה זו על גבי הרשת.
לכן, כדאי גם לכם להשתמש בוידאו שיווקי על מנת להציג את עצמכם ברשת האינטרנט.

בהפקת וידאו שיווקי נלקחים פרמטרים השאולים מעולם התוכן של קידום אתרים כגון שימוש במילות מפתח וזאת על מנת לגרום לוידאו להיות נצפה על ידי כמה שיותר צופים בנישה מסויימת.
ולכן הסרטים שאנו מפיקים ללקוחותינו נבנים מלכתחילה על תסריט המבוסס על מילות מפתח מעולם התוכן של הלקוח, ולכן אנו "מציידים" את הוידאו בעת העלאתו לרשת במירב הטקסט האפשרי שזה תנאי הכרחי וחלק בלתי נפרד מהפקת הוידאו השלמה.

זה לא אומר שאתם צריכים אלפי כניסות על מנת שהוידאו המקדם שלכם יקדם אתכם למקום ריאלי בתוצאות החיפוש של גוגל וכפי שתראו כאן, בהפקת הסרטון שבעמוד זה, נלקחו הפרמטרים הנ"ל ויושמו על מנת שבביטויי החיפוש הרלוונטיים ללקוח דוגמת - "בית למכירה בגליל", מנועי החיפוש הבולטים, ידרגו אותו במקומות ראשונים וזאת למרות שאין לו אלפי צפיות.

אם גם אתם מעוניינים בוידאו שיווקי שיקדם אתכם ברשת - התקשרו אלינו עוד היום- 073-7283600 על מנת שניצור עבורכם את הוידאו שיקדם את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר עבורכם.

`
`