סטודיו מולטימדיה סטודיו מולטימדיה סטודיו מולטימדיה סטודיו מולטימדיה סטודיו מולטימדיה עמית לוי

ממליצים

ליאן לוי, גלידת שטראוס

כבר שנה שלישית שאנחנו עובדים בצמוד לעמית לוי בנושא עריכת תכנים עבור אירועי סוף שנה וטקסי מצטיינים.
אופי העבודה תמיד תחת לחץ של זמן ודד ליין צפוף של מס' מועט של ימים,
העבודה כרוכה תמיד באיסוף חומרים ממקורות רבים, מסוגים שונים ועם קשיים מרובים ל"תפור" מכל רובד החומרים יריעה אחת שארוזה היטב ומעבירה את המסר בצורה מצוינת.
בעבודה מול עמית תמיד נקבל קריצה הגיון ואפקטים טכניים תואמים שגורמים לכל העריכה להשתדרג ולעלות רמה.
אני סומכת על עמית שיקבל תסריט כתוב ויבצע מעל ומצופה את מה שביקשתי ומעבר, גם דברים שלא חשבתי עליהם ומתאימים לקונספט
לא הייתי צריכה לבזבז זמן על ישיבה בחדר עריכה אלא פשוט לקבל למייל שלי את התוצאה המוגמרת, עובדה שחסכה עבורי זמן יקר.
בכל הסרטים שעמית ערך לאורך השנים ניכרת חשיבה, יצירתיות ואסוציאטיביות שסייעה מאד להעברת הרעיון הכללי ותפיסת המסר ע"י העובדים.
אין ספק כי הסרטים שעמית ערך, שדרגו כל אירוע בהם הם הוקרנו,
העובדים ראו עצמם חלק מהעשייה, צחקו, נהנו ובהחלט התחברו דרך הסרטים למסרים שההנהלה ניסתה להעביר לעובדים.
אין ספק שאם עליי להמליץ על עורך אני בהחלט ממליצה על עמית לוי, כעורכת משנה של מהדורת חדשות יצא לי לעבוד מול לא מעט עורכי וידאו,
עליי להודות כי העבודה מול עמית מקלה מאד על התהליך וכי הידיעה שהעריכה בידיים טובות מקצועיות ומהירות בהחלט עושה את ההבדל!דוגמא לסרט תדמית

רות לייסי
תקשורת שיווקית, קפרו בע"מ

נכנסנו לפרויקט של הפקת סרט תדמית לחברת קפרו עם שילוב של רעיונות גדולים וחוסר נסיון בתחום. בחרנו את עמית להיות המפיק/במאי/שותף לדרך עם תחושת ביטחון שהוא ידע ללוות אותנו בתהליך ולהביא את התוצאה ששאפנו אליה – והוא לא איכזב.

בכל שלב של הפרויקט, עמית גילה את המקצועיות והכשרון שלו, ומצידינו הרגשנו שזכינו לשותף אמיתי. הוא הדריך אותנו ואת הצוות המקצועי שהביא איתו בנימה של כיף ונסיון רב, כשהוא ידע להוציא מכל אחד את המקסימום הטמון בו.

התוצאה הסופית – סרט תדמית עם שילוב של אנימציה מתקדמת ואווירה של עוצמה ויצירה – ממשיך לשמש את החברה בתערוכות, באתרי אינטרנט ובפרזנטציות של אנשי המכירות. עמית עדיין עומד לרשותנו בכל פעם שאנחנו ממציאים שימוש חדש לחומר, תמיד בנועם וברמה מקצועית הכי גבוהה.

לוגו קפרו
אילנית כהן
מוטורד

בעולם של היום, יש צורך אמיתי להבליט את היתרונות, את היכולות של כל חברה ומוצר.עמית, שותף אמיתי ומקצוען אמיתי עושה זאת בטבעיות. הוא יודע מה לקחת ובאיזו מידה. בצניעות אבל באצילות. הרמה פנומנלית. לא ראיתי הרבה סרטי תדמית ברמה של הסרט שלנו.

כל תהליך של עשיית הסרט היה חוויה מדהימה לכולנו. השחקנים הראשיים היו עובדי המפעל, ואין דבר יפה מזה! ועם התוצאות אי אפשר להתווכח! כל מי שרואה את הסרט מתרשם עד מאוד וזו גאווה אמיתית שיש כלי אדיר כזה שמייצג אותנו בכל העולם! ואני, שהייתי שותפה לעשייה, יכולה להגיד, שכל פעם שאני רואה את הסרט, הוא מרגש אותי מחדש וגורם לי להיות מאוד מאוד גאה. אם הייתי צריכה לעשות סרט נוסף, או אם הייתי צריכה להמליץ....ללא היסוס, הייתי אומרת: רק עמית מסטודיו מולטימדיה.


דוגמא לסרט תדמית

ששון פלוקסמן
מנכ"ל, פישמן טכנולוגיות תרמיות בע"מ

חברתנו פיתחה לאחרונה מערכת שהתקנתה בבית מאפשרת חיסכון משמעותי במים. במהלך הפיתוח ובסופו נתקלנו בקשיים לא מבוטלים בהמחשת הפתרון הטכני. גם קהל יעד טכני וגם אחרים התקשו להבין את המוצר בדרכי תצוגה מקובלת שכללו שרטוטים, תמונות ומצגות. בסופו של דבר הגענו למסקנה שהדרך היחידה להמחיש את הפתרון תהייה סרטון שיציג גם את הפתרון הטכני וגם את אופן השימוש במוצר. בנקודה זו נכנס לתמונה עמית לוי מסטודיו מולטימדיה.

בדרכו השקטה והמקצועית למד במהירות את המוצר ואת אופן פעולתו ויחד גיבשנו את סיפור הסרטון שיעשה את ה "עבודה" בצורה הטובה ביותר. אנו העברנו לעמית שרטוטים של המוצר שבאופן פלא קיבלו אצלו אופי גוון ונפח של מוצר אמיתי המשולב בסביבתו הנכונה בבית.

עמית היה גמיש מאד בקשר אתנו ועשה כל מאמץ לעמוד בדרישות שלנו לסרטון באיכות גבוהה ובלוחות זמנים שהיו לא פשוטים. בסופו של דבר יצרנו מספר גרסאות של הסרטון שהוצגו בתערוכה, באתר החברה ומשמש אותנו ביום יום להצגת המוצר והטכנולוגיה.

אין לי ספק כי ללא הסרטון לא ניתן היה להמחיש את ייחודו ועתידו של המוצר.


דוגמא לסרט תדמית

רן סילביאנו פול - לבאל בע"מ

העבודה מולך, עמית, הייתה לשביעות רצוני . היית סבלני אלינו ונענית לכל בקשותנו ולתיקונים השונים. עמדת בלוח הזמנים הקצר שהיה לנו לפני תערוכה חקלאית .

נהניתי לעבוד אתך ואני חושב שגם המחיר היה סביר ביותר.

דוגמא לסרט תדמית