סטודיו מולטימדיה סטודיו מולטימדיה סטודיו מולטימדיה סטודיו מולטימדיה סטודיו מולטימדיה עמית לוי

הדמיה תלת מימדית

שאיפתינו בסטודיו היא לשלב הנפשה וגרפיקה דינאמית בסרט שלכם, על מנת להפכו למרשים ויעיל יותר. ולכן, השימוש בהדמייה ואנימציה תלת מימדיים בסרטים שאנו מפיקים הוא רב. נתאים את ההדמיה המדוייקת עבורכם, כדי שתתאים לתקציבכם להפקה הכוללת ותתן את המענה הויזואלי הנדרש.

הדמיה תלת מימדית | תהליך העבודה

ישנם רמות שונות של הדמייה תלת מימדית המתבטאות ברמת הריאליסטיות של המודלים התלת מימדיים, כמו כן אובייקטים תלת מימדיים הבאים להמחיש אובייקט בעל מבנה אורגני ואמורפי דורש זמן עבודה רב יותר ממודל בעל אופי גאומטרי.

בסטודיו מולטימדיה ננסה להתאים לכם את רמת ההדמיה התלת מימדית בהתאם לצורככם ולתקציבכם ותמיד, עם דגש על התאמה לתסריט אותו נעזור לכם לגבש.

הדמיה תלת מימדית
`

קבצי CAD והדמייה תלת מימדית

במידה והמוצר שאותו תרצו להמחיש בעזרת הדמיה תלת מימדית, הינו מוצר המצוי במחלקת הפיתוח , ייתכן מאוד שהמפתחים שלכם עושים שימוש בתהליך התכנון בתוכנות CAD,תוכנות אלו יכולות לתקשר עם תוכנות אנימציה תלת מימדיות ובכך לחסוך זמן עבודה בהפקת ההדמיה התלת מימדית וכפועל יוצא - לחסוך לכם כסף.

כמובן שהימצאותם של קבצי CAD אינו הכרחי בתהליך העבודה ואנו נוכל לייצר עבורכם את המודל התלת מימדי מא ועד תו וזאת על מנת להפיק את ההדמיה המיטבית עבורכם.

משרטוט אוטוקד להדמייה תלת מימדית
`